Kdo jsme

To se takhle jednou pár chytrých turistických hlav z okolí Turnova dalo dohromady a vznikla asociace TOM – turistický oddíl mládeže, která měla za úkol stmelovat děti a probudit v nich sportovního turistického ducha.

A jelikož dětí bylo hodně a jejich síly a schopnosti se jen těžko srovnávaly napříč věkem, vznikl MiniTom – určen pro děti ve věku od 6 do 11 let. A to jsme my!

Fungujeme od roku 1992, kdy to nejdříve vedli naši rodiče a z nás malých špuntů vyrostli zkušení táborníci, kteří v roce 2008 převzali otěže pevně do svých rukou a už sedmým rokem pro vás pořádají každý měsíc výlety do přírody, víkendy na horách, dobrodružné výpravy po stopách Yettiho nebo velmi oblíbený zájezd do plaveckého bazénu v Liberci.

To vše každý rok vyvrcholí v létě táborem, kde se všichni věrní příznivci MiniTomu sejdou na nejkouzelnějším místě v Českém ráji -  v Pleskotech. Dopřáváme dětem zdravý pohyb v přírodě, učíme je základy správného táboření,hrajeme míčové hry, lyžujeme, zpíváme, nebojíme se ani ty nejzatvrzelejší klučičí povahy seznámit s nůžkami a pastelkami a na své si přijdou i matematičtí koumáci. Takže kdo jsme? No přece parta do nepohody!

Přihláška do Minitomu

Přihlaš se do MiniTomu

Naši vedoucí

Barča
Evka
Dejv
Honan
Martin
Ája
Kája
Košík
Kráky
Kačenka
Klárka
Lenka
Kuna
Miky
Tete
Špion
Tom
Verča
Pospa